اخطار شرکت های امنیتی به دارندگان ویندوز سرورهای2003

نوشته شده توسط بهزاد کلهر on . ارسال از : اخبار

 

win-2003
همانطور که مستحضر هستید شرکت مایکروسافت از ماه اکتبر سال 2003 هر سه شنبه پچ امنیتی مربوط به ویندوز 2003را ارائه میداد. لیکن از تاریخ 14 جولای سال 2015 اعلام نمود که دیگر پچ های امنیتی مرتبط با ویندوز 2003 را ارائه نخواهد کرد .

این بدان معناست که حفره های امنیتی ویندوز 2003 از این پس توسط تولید کننده آن یعنی مایکرسافت برطرف نخواهد شد و به حال خود باقی خواهند ماند .(تصویر 1)
در این راستا شرکت Trust Guard یکی از شرکت هایی که مسئولیت بررسی امنیتی پورتال و سرورهای امنیتی شرکت آریانیک را بر عهده دارد ، اخیرا طی اخطاری مشکلات ویندوز 2003 را جدی عنوان نموده است .که در زیر متن اخطار را ملاحظه می فرمایید. تصویر (2)

شرکت آریانیک آمادگی خود را جهت جا به جایی رایگان پورتال مشتریان به ویندوز 2012  اعلام می دارد .لذا مستدعی است نسبت به در اختیار گذاشتن سروری با سیستم عامل ویندوز 2012 به شرکت آریانیک اقدام نماید. خواهشمندست برای طرح هرگونه سوال با بخش پشتیبانی نرم افزار آریانیک تماس حاصل نمایید.

مشتریانی که بر روی سرورهای اشتراکی آریانیک میزبانی می گردند ،توسط خود آریانیک به سرورهای ویندوز 2012 منتقل می شوند و نیازی به تماس با بخش پشتیبانی نیست.

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارد.

Migration is worth it!

Windows Server 2003 extended support ended on July 14, 2015

What does this mean for you? Microsoft will no longer issue security updates for any version of Windows Server 2003. If you are still running Windows Server 2003 in your datacenter, you need to take steps now to plan and execute a migration strategy to protect your infrastructure. By migrating to Windows Server 2012 R2,

(تصویر 1)win2003-attach1

 تصویر (2)

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

درباره ما

شرکت آریانیک با 15 سال سابقه فعالیت نرم افزاری ، کار خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال 80 با اتکاء به نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت ، آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک کشور پیوست .

فعالیت شرکت ، میزبانی وب سایت و تولید نرم افزارهای تـــحت وب می باشد که بر اساس آمار سایت webhosting.info آمـــریکا ، آریانیک جزء ده شــرکت برتر میزبانی وب ایران که میزبان بیشترین وب سایتهای کشور هستند ، می باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت ، امن و پیش تازانه می پردازد .